tadilat dekorasyon istanbul

KOMPLE TADİLAT VE DEKORASYON İŞLERİNİZDE ANAHTAR TESLİM OFİS VE İŞYERİ TADİLATI VE DEKORASYONLARINDA
UYGUN FİYAT - VERİLEN SÜREDE İŞ TESLİMİ
İÇİN DEKOREKSPER'İ TERCİH EDİN

KOMPLE ANAHTAR TESLİM TADİLAT VE DEKORASYON İŞLERİNİZDE LÜTFEN TEKLİF İSTEYİNİZ
ANASAYFA
KIRIM YIKIM SÖKÜM TADİLAT
KUTU PROFİL KONSTRÜKSİYON VE ÇELİK İMALATLARI
BÖLME DUVAR
YALITIM - İZOLASYON
MUTFAK DOLABI FİYATLARI
ASMA TAVAN
KARO HALI
ALÜMİNYUM DOĞRAMA , CAM ve KOMPAZİT CEPHE İŞLERİ
DRAMİX BETON VE HELİKOPTERLİ ŞAP İŞLERİ
İMALAT FİYAT LİSTESİ
İLETİŞİM

KEŞİF VE TEKLİF HİZMETİMİZ ÜCRETSİZDİR. LÜTFEN İMALATLARINIZ İÇİN TEKLİF İSTEYİNİZ.

FİRMAMIZCA YAPILAN TADİLAT İŞLERİNDE PROJELENDİRME ÜCRETSİZDİR.

alomalzeme
 

TAŞYÜNÜ-KAROLAM ASMA TAVAN

Hazır 60x60 taşyünü yada vinil kaplı alçı karolam paneller ve T 24 taşıyıcı profiller ile imal edilen asma tavanlardır.Sarkmalı ( lay-in ) Oturmalı (lay-on) olarak iki ayrı grupta uygulanır. Dekoratif ve estetik görünümleri ve ekonomik olmalarından dolayı daha çok tercih edilir.Ses yutucu (akustik), neme mukavim ve ısı geçirme katsayısı düşük olmak üzere özel panelleri mevcuttur.

Tavan kotu üzerinden geçen elektrik,seslendirme,alarm,spring tesisatlarına daha kolay müdahele edilebildiğinden ofis,işyeri,mağaza showroom gibi mahallerde taş yünü yada karolam asma tavan daha çok uygulanır. Yandaki resim galerisinde de görüldüğü üzere aydınlatma armatürü ,spot lamba, hoparlör,dedektör ve spring montajı kolaydır.

Taşyünü ve Metal Asma Tavan Malzemeleri Fiyatları için Web Sitemizi Ziyaret Ediniz

Asma Tavan malzeme+işçilik uygulama fiyatları için İmalat Fiyat Listesi Sayfamıza Bakınız

  ALÜMİNYUM-METAL ASMA TAVAN

T 24 taşıyıcı profil veya omega profil sistemine alüminyum veya metal panellerin oturtulması ile montajları yapılır.
Clip-in ( gizli taşıyıcılı ) ,oturmalı yada sarkmalı olmak üzere üç değişik şekilde gruplandırmak mümkündür.
60x60 - 60x120 - 30x30 - 30x60 olmak üzere değişik mimari tavan tasarımlara göre özel ölçülerde panel üretilmesi mümkündür.
Perforasyon olarak düz panel ,bordürlü perforasyonlu ve tam perforasyonlu olarak stoklarda bulmak mümkündür.Standart üretilen panel rengi RAL 9010 ( kirli grimsi beyaz )olup,stoklarda RAL 9016 ( kirli bej'imsi beyaz )ve RAL 9006 (gri) renkleri bulunabilmektedir. Ayrıca proje bazında istenilen RAL renk kodlarından siparişleri mümkündür.
Metal yada Alüminyum asma tavanların genel kullanım alanları Hastaneler, AVM , Showroom ,Labaratuarlar ,Spor kompleksleri ve Islak hacimler olarak gruplandırılabilir.
Diğer asma tavan imalatlarına göre maliyetli daha yüksek olmasına karşın uzun ömürlü ve neme karşı mukavim olması tercih sebeplerinden bazılarıdır.


ALÇIPAN ASMA TAVAN

Galveniz tavan U ve tavan C profilleri yada kutu profilden karkas üzerine  alçıpan kaplanarak yapılan tavandır.
Tavanda yapılması istenilen led aydınlatma için bant ,alın imalatları alçıpan plaka ve karkasları ile yapılarak dekoratif görünüm sağlanmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

istanbul metal asma tavan firmaları,60x60 metal asma tavan,alüminyum asma tavan,30x30 metal asma tavan,işyeri metal asma tavan,ofis metal asma tavanları, alüminyum Clip-in asma tavan,60x60 clip-in asma tavan,30x30 metal asma tavan ekibi,alçıpan alınlı metal asma tavan,wc için 30x30 alüminyum asma tavan,banyo için 30x30 delikli asma tavan,banyolarda 60x60 metal,alüminyum delikli asma tavan,alüminyum asma tavan firmaları,60x60 alüminyum asma tavan firmaları,,ofis ve işyeri için matal alüminyum asma tavan yapan firmalar,clip-in asma tavan firmaları,gizli taşıyıcılı alüminyum asma tavan firmaları,dekoratif delikli 60x120 asma tavan imalatı yapan usta ekibi,asma tavan ustaları,istanbul metal asma tavan ustalaru,taşyünü asma tavan ekibi,taşyünü asma tavan ustaları,banyo metal asma tavan ustası,banyo alüminyum asma tavan ustası,ı,clip-in tavan ustası alçıpan bantlı metal asma tavan ustası,alçıpan bant ve alın kutu box metal alüminyum asma tavan ustası ekibi

 

 

İLETİŞİM :
ANADOLU YAKASI OFİS : ORHANGAZİ MAH.İSTİKLAL CAD.KAFİYE SOK. NO:29 / PENDİK / İSTANBUL TEL: 0 216 4942808      info@dekoreksper.com     rasim_isbilen@dekoreksper.com   

Copyright © 2011 - 2012
Designed By CRN Web Tasarım

ÖNEMLİ UYARI
İçeriğin İzinsiz Kullanımı veya Zarara Uğratılması durumunda 765 ve 5237 Sayılı Türk Ceza Kanunu, 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun, 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, 5187 sayılı Basın Kanunu ve İlişkili Diğer Kanunlar Uyarınca Gerekli Yasal Yollara Başvurulacaktır.